Selenit tácek ~ květ života

330 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Selenitový tácek s květem života určený pro nabíjení a harmonizaci předmětů. Selenit se vyznačuje velmi jemnými vibracemi, do mysli pomáhá vnést jast, působí na vrchní energetická centra, čímž umožňuje přístup k andělskému vědomí. Nabízí spojení s vyšším světelným tělem a pommáhá je ukotvit v pozemských rovinách. Výborně se hodí v kombinaci s prácí s modrým lotosem, jenž můžeš na tácku harmonizovat a navýšit jeho vibrace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak se selenitem pracovat

Udělej si čas pro sebe, pust meditační hudbu a pohodlně se usaď. Uchop selenit do rukou, přilož k srdci a požádej své anděly strážné a duchovní průvodce o vedení (v případně konkrétního záměru je požádej o vedení a pomoc při řešení konkrétního tématu.) Nezapomeň poděkovat :). Tuto modlidbu můžeš opakovat častěji - čím více častěji, tím více budou prosby vyslyšeny a daný záměr se více projeví. 

 

Čištění a nabíjení: Selenit není vhodné čistit ve vodě. Ideální čištění je nad plamenem svíčky a nebo v modlidbě. (Žádám své duchovní průvodce o pomoc při očištění tohoto krystalu..)