MODRÝ LOTUS ~ ESENCE

Modrý lotus - bylina, která ke mne přišla v čase a prostoru, její esence je velmi jemná, intezivní, láskyplná, ale nekompromisní. Otevírá cestu Pravdy v tom, kdo skutečně jsme, propojuje s Univerzem, s vyšším Já, díky čemuž můžeme začívat vyšší stavy Jednoty ve hmotných sférách, otevírá a ukotvuje v hrubohmotné realitě prastarou moudrost duše a vzpomínky na moudrost starověkého Egypta, kde byla hojně užívána. 

Modrý lotus a Egypt

Modrý lotus byl ve starověkém Egyptně jednou z nejcennějších bylin, můžeme ji nalézt na řadě vyobrazení, dokonce byl nalezen v hrobě Tutanchamona. Podle dochovalých záznamů jej Egypťané užívaly k řadě rituálům za cílem bližšího spojení s Bohem - dosažení osvícení. Louhovali jej ve víně, výluh pili při posvátných rituálech, či z něj vařili medicínský čaj. Cítím velmi silné propojení této byliny s moudrostí ukotvenou v těchto dobách a velkou vděčnost, že se zde nyní objevuje, aby nám pomohla v rámci transformace vědomí lidstva, kterého jsme, unikátně, nyní svědkem. 

 Ve vedení Ducha jsem ukotvila její energie do formy velmi silné esence, kterou nyní nalezneš v prodeji na eshopu. Jedná se o velmi silnou esenci, která v sobě navíc nese energie křišťálu, pravého, ručně sbíraného granátu a hoblinek pravého zlata. Cítím velkou vděčnost, že mohu pracovat s takto posvátnou bylinou a věřím, že i tobě předá přesně to, co má. Tato bylina zde nyní přichází pomoci tomu, kdo je připraven zahájit velký skok v rámci učení duše na zemi. 

Více informací nalezneš u produktu. 

Snímek obrazovky 2024-02-21 v 10.49.49

 

1 položek celkem
FullSizeRender(7) compressed
1 100 Kč

V napojení vyráběná esence ze vzácného modrého lotusu, velmi silné, prastaré byliny, která znovu přichází pomoci v...

5442