Plannet Modrý lotos květ ~ 10 g

220 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Sušené květy vysokovibrační byliny modrého lotosu v její nejčistší podobě. Sbírané s láskou v divoké přírodě na kouzelném jezeře uprostřed srílanské divočiny, sušené pod přímými slunečními paprsky a energeticky nabíjené v posvátném prostoru. Zakoupením tohoto balení podporuješ mladý pár ze Srí Lanky - Isuru a Yeshani - na jejich cestě k naplnění jejich snů a jejich laskavou rodinu v žití důstojného života.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 10g obsahuje cca 8-10 celých květů modrého lotosu.

Modrý lotos je překrásný leknín rostoucí z bahna, s okouzlujícími květy vyhlížejícími ke slunci. Pro své blahodárné účinky pro tělo, mysl i ducha je považován za zázračnou bylinu, která byla tradičně používaná v mnoha pradávných kulturách k rituálním i léčebným účelům. 

Traduje se, že se jedná o bylinu, jenž nese nejvyšší vibraci z celé rostlinné říše na Zemi vůbec. Je skvělým pomocníkem a průvodcem vnitřním světem. Jeho substance je jemná a přitom velmi intenzivní. Dokáže prostoupit vrstvami nánosů našeho podmínění, dostat se až k naší skutečné podstatě, a odhalit naši vnitřní pravdu tím nejjemnějším a laskavým způsobem.  Jeho esence možňuje hlubokou relaxaci, uvolnění napětí, prohloubení meditativního stavu, zpřítomnění a fokus, spojení se se svou intuici a poslouží též jako afrodiziakum. Pomáhá nám odhalit a prostoupit to, co nás limituje, a vědomě to změnit. Přináší nový pohled na věc, uvolňuje a povzbuzuje. Otevírá tak nové obzory a přispívá k prožívání plnohodnotného a radostného života. Modrý lotos od Plannet Project je v té nejvyšší kvalitě a nejčistší podobě. Je ručně sbíraný v divoké přírodě, ručně zpracovaný a sušený pod přímými slunečními paprsky. Jeho nákupem přímo podporuješ mladý pár Isuru a Yeshani a jejich rodinu na Srí Lance. Je požehnaný a energeticky laděný v posvátném prostoru k ceremoniálním účelům. Doporučujeme používat vědomě, s modlitbou a v zastavení. 

 

*Jedná se o etnobotanický vzorek nesloužící k přímé konzumaci.