Z důvodu změny celého eshopu 50% sleva na všechny 6 cm pyramidy <3

Co jsou orgonitové pyramidy?

Orgonit 

Orgonit a orgonitové pyramidy se stávají novodobým trendem, a to především díky svému rozsáhlému poli působnosti a účinkům. Je to jakýsi transformátor energie, který dokáže, při správném sestavení, přeměnit negativní energii na pozitivní, a také neutralizovat negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky. Zároveň se naše tělo i duše, skrze práci s ní, ladí k harmonii. Orgonit velmi efektivně eliminuje působení geopatogenních zón na nejnižší možnou hranici a harmonizuje tak prostředí, ve kterém se nachází. Generuje univerzální životní energii pojmenovanou orgon, známou též jako čchi, prána nebo životní síla. Jednou z nejsilnějších forem orgonitu je orgonitová pyramida, a to především díky jejímu tvaru, který orgonitu násobí jeho sílu.  Velikostí pyramidy je určen dosah jejího působení. V nabídce Amulets naleznete orgonitové pyramidy ve velikosti 4 cm, která má dosah 3-5 metrů, 6 cm s dosahem 5-7 metrů a 15cm, jejíž dosah je až cca 20 metrů.

 

Historie orgonitu

S objevením orgonitu přišel v 50. letech psychoanalytik Wilhelm Reich, který spolupracoval, mimo jiné, i s tehdejším nejznámějším průkopníkem své doby - Sigmundem FreudemV létě 1939 publikoval Wilhelm Reich krátké sdělení o třech pokusech s gumou na statickém elektroskopu. V nich popisoval své zjištění, že guma a bavlna vystavené bionové kultuře, získané z mořského písku, vyvolávají silné vychýlení na ukazateli statického elektroskopu. Obdobný efekt u těchto látek způsobil i kontakt s neporušeným lidským tělem, především v oblasti břicha a genitálií, kde na 15 – 20 minut způsobovaly rovněž výkyvy na elektroskopu.

Písek, z něhož byly skrze žíhání a hydrataci biony vyvinuty, není nic jiného než silicifikovaná sluneční energie. Nabízelo se, po předchozím ověření jejich indiference elektroskopem, gumu a bavlnu exponovat přímému slunečnímu světlu. Díky tomu se ukázalo, že slunce vydává energii, která obě tyto látky podráždí stejným způsobem jako bionové kultury písku a lidského těla. Tato energie, schopná nabíjet organickou hmotu, byla jejím objevitelem pojmenována jako ORGON. Orgonová energie je termicky i elektroskopicky zaznamenatelná v půdě, atmosféře, v rostlinách i živočišných organismech. Orgonická energie je schopna nabíjet i nevodivý organický materiál, na rozdíl od statické energie a elektřiny. Další pokusy objevitele orgonové energie, jej postupně dovedly až k podobě orgonitových zářičů, jaké známe dnes. 

 

Jak lze jednoduše vysvětlit fungování orgonitových pyramid?

Tvar pyramidy je sám o sobě nosičem energie. Díky němu energie stéká od špičky pyramidy po jejích hranách a usazuje se ve spodní části pyramidy. Přidáním správného materiálu, ve správné posloupnosti a za správných podmínek, včetně energie a psychického rozpoložení osoby, která pyramidy vyrábí a místa, kde se pyramida vyrábí, dokážeme z pyramidy vytvořit silný energetický zářič.

Do orgonitových pyramid dáváme různé druhy kamenů, díky kterým se jejich vibrace formují pro konkrétní účel. V Amulets vyrábí Natálie orgonitové pyramidy v den, který si nechává pouze sama pro sebe. V tento den ladí své vibrace, aby pyramidy vznikaly v co nejčistší energii a vibracích. Všechny hotové pyramidy poté 24h odpočívají u posvátného, zasvěceného domácího menhiru z mandal drahých kamenů, v historické budově v centru Prahy, díky kterému se jejich účinky a vibrace ještě zvyšují. Hodí se tak, díky jejich síle, také jako „nabíječka“ léčivých kamenů, šperků a dalších předmětů. Orgonitová pyramida působí nepřetržitě. V každém okamžiku pracuje na navýšení a vyčištění energií kolem sebe, ať už tuto energii cítíte nebo ne. Díky pročištění prostoru pak dále energie působí na vše, co se v něm nalézá. Od věcí, květin až po domácí mazlíčky a v neposlední řadě také lidi. Chcete-li mít svou domácnost co nejvíce prostoupenou orgonitovou energií, je vhodné umístit jednu pyramidu do každého rohu místnosti, ve které trávíte nejvíce času. 

 

Jak si správně vybrat orgonitovou pyramidu? 

Orgonitovou pyramidu si můžete vybrat podle jejího účelu či kamene, který obsahuje. Hlavně by vás však měla přitáhnout intuitivně, kdy pocítíte při pohledu na tu „svou“ pyramidu, příliv velké radosti a energie. Citlivější jedinci mohou cítit mravenčení po těle, pocity probíjení energie skrze tělo či návaly chladu nebo tepla. Vybrat tu svou si můžete zde.

 

Orgonitové pyramidy na míru

Protože každý z nás je jiný a jedinečný, s láskou pro vás vytvoříme také orgonitové pyramidy na míru. Při vzájemné spolupráci tak sestavíme ideální pyramidu, podle vašeho konkrétního přání, na míru vaší osobnosti a potřebám. Vizuální podoba pyramidy je pak upravována tak, aby pyramida sloužila nejen k pročištění energií ve vaší domácnosti a jejímu konkrétnímu účelu, ale aby rovněž sloužila jako designový doplněk do vaší domácnosti a působila tak na všechny vaše smysly a dělala vám  radost.