Z důvodu změny celého eshopu 50% sleva na všechny 6 cm pyramidy <3

Poselství Amulets

Nalezení harmonie v propojení hmoty a ducha. Žít v souladu s naší duší.

Amulets, vzniklo za účelem předat poselství, které nás doprovází již od prvopočátků lidstva. Tím poselstvím, je propojení hmoty s naší hlubší podstatou, duchem. Díky tomu, že se již řadu let pohybuji mezi podnikateli, ale zároveň žiji velmi duchovní život, tak nějak “přirozeně”  mi po čase došlo, že se v této době - na rozdíl od dávných časů - tyto dvě části rozdělují do polarit, které postrádají vzájemnou harmonii. A nejen to. Vzájemně se odsuzují a neustále jsou ve střetu a napadají se. Za svůj život jsem prošla, v absolutním extrému, oběma polaritami. Ani v jedné z nich jsem se však necítila být šťastná a nežila jsem naplněný život. Dnes už vím, že pouze propojením těchto polarit, můžu žít život naplněný a žít svůj plný potenciál. 

Existuje řada lidí, kteří se chtějí uspokojit pouze hmotnými statky. Většina z nich, ale po tom, co mají vše co chtěli, zjistí, že to není “ono” a že nejsou vnitřně šťastni. To je pro mě následkem toho, že při maratonu za penězi, zapomněli hlubší podstatu vnímání reality. Že štěstí a dlouhodobé uspokojení, nalezneme pouze sami v sobě, bez vlastnění hmotných statků. Ty nám naše vnitřní štěstí mohou pouze krásně doplnit a podtrhnout.

Spiritualitu a duchovno vnímám jako hlubší podstatu vnímání reality, bez které nemůžeme žít svůj plný potenciál duše na zemi, ale nesmíme zapomínat přijmout odpovědnost za svůj život a nepředávat ji v plné výši na něco či někoho jiného. Víra je to, co nám pomáhá překonat i ty nejtěžší zkoušky života, a díky níž se posouváme vpřed. Důležité je také uvědomit si, že si naše duše, z nějakého důvodu, vybrala život zde na zemi v tomto čase. Je tedy naším úkolem využít potenciál hlubšího vnímání reality, duchovna a seberozvoje a aplikovat ho do hmotného života. Díky tomu pak můžeme žít naplněný život v harmonii a rovnováze. Pokud se dostaneme na svou cestu a začneme využívat celý svůj potenciál bytí, odrazí se to i ve finanční, hmotné, rovině. Není se čeho bát 

 

Natálie Ohorai - zakladatelka eshopu

 

 

Do e-shopu >>